Login Register

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diskuze
Zde můžete diskutovat o SerialHD
Reply
U "Trapped" (V pasti) se mi nenačítají titulky.
Reply
@Zarathustra mrkneme na seriál a opravíme

@Zarathustra opraveno
Reply
Jak probíhá přidávání titulků k seriálům? U "Fauda" jsou už na 3. i 4.díl.
Reply
Ručně... A u 1 600 seriálů to není vůbec jednoduché kontrolovat
Reply
(11.17.2017, 02:15:16)Administrator Wrote: Zde můžete diskutovat o SerialHD

Proč už nejdou seriály stahovat ??Jdou už jen pustit...Nebo jak stahovat??
Reply
@Zdeny7777 Stahování jde, ale jen přes KODI už. Je to aby to nikdo nezneužíval.
Reply
(12.11.2017, 23:46:11)SerialHD Wrote: @Zdeny7777 Stahování jde, ale jen přes KODI už. Je to aby to nikdo nezneužíval.

Tak přes kodi jde pustit ale stahovat ne..Když dám stáhnout , jen se vytvoří soubor v cílové složce ale hned to hodí CHYBA...
Reply
@Zdeny7777 nyní jsem to zkoušel a v pohodě tak nwm, máte nastavenou složku pro stahování u doplňku? A pozor složka musí být bez diakritiky,.. takže nepříklad: E:/Serialy/
složku Seriály to nevezme neboť obsahuje diakritiku a hodí to chybu

[Image: down_-_kopie.png]
Reply
(12.15.2017, 15:49:57)SerialHD Wrote: @Zdeny7777 nyní jsem to zkoušel a v pohodě tak nwm, máte nastavenou složku pro stahování u doplňku? A pozor složka musí být bez diakritiky,.. takže nepříklad: E:/Serialy/
složku Seriály to nevezme neboť obsahuje diakritiku a hodí to chybu

[Image: down_-_kopie.png]
Děkuji opravdu to funguje..jen kdyby někdo na tento problém taky narazil , tak diakritika vadí nejen v názvu složky ale i v cestě ke složce..Tzn. když máte diakritiku v názvu počítače (např. jméno Miluška..) , nelze složku vytvořit na disku C (nebo systémovém) t.j. i plocha , dokumenty , stažené soubory.. atd...
A jen kdyby někdo věděl , existuje nějaký způsob jak to KODI minimalizovat , aniž bych ho ukončil??Například stahuji z něj něco a než se stáhne bych mohl dělat něco jiného...Prostě bez ukončení hodit dolů do lišty..Ví někdo?? Zatím jsem na nic nepřišel...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)