Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PlayBe
Exclamation 
Dnes som skúšal na PlayBe.cz nahrať video na skúšku. Nahral som ho tam o 9:00 ráno. Veľkosť videa bola cca 20MB vo formáte MP4. Teraz je 12:28 a ešte stále video nie je k dispozícií. Stále píše že spracováva sa.
Nemám zaplatené VIP nakoľko v podmienkach na využívanie služby nahrávania a prehrávania vlastných videí nie je zmienka o VIP.
Viete sa my k tomu vyjadriť alebo dať nejaké stanovisko?
Podľa podmienok môžem nahrávať vlastné videá. Nie je určené aký formát má mať video a ani aký typ súboru.
Ďakujem za skorú odpoveď.

Screen

Kodi 17.6 PC Win10 Enterprise
Reply
Dobrý den, videa dávají převádět ručně, takže to může trvat.
Reply
Takže vlastné videá, ktoré nahráte na PlayBe nemôžete prehrávať. Je to zaujímavé že nikde v podmienkach užitia služby nie je o vlastných videách ani zmienka že treba VIP keď ich chcem prehrávať.
Nechápem teda princíp služby. Nahrám si video na PlayBe ale zaplať aby som si ho pozrel.
Takto to nikde nefunguje ani na veľkých stream serveroch ako je openload alebo youwatch.
Takže PlayBe nemožno využiť zadarmo iba ako platený server a takých je dosť po celom nete.
Ďakujem neprosím.

Reply
Defakto jedná se o videohosting kam si udělám zálohu videí z PC, ale co je mi známo budou to upravovat. Zatím je to první verze, takže je to neustále ve vývoji.
Reply
Presne tak ....Mám to aj na Openload aj na Yowatch aj na všetkých podobných stránkach. A je to zdarma. Tu treba za to zaplatiť a ešte Vám tam nahrám videá, ktoré použijete.
Preto nechápem zmysel tej služby.
Keď niekde niečo nahrám tak sa k tomu chcem dostať a nie za to platiť.
Keď už platiť tak treba vyhradiť priestor na to že pokiaľ nezaplatím nič nenahrám. Ale to by ste nemali prísun ďalších videí.
Preto stále my nejde do hlavy, že to nie je v podmienkach užitia a nikde na stránke spomenuté.
To isté platí aj pri anonymnom nahrávaní. Nikde nie je spomenuté spoplatnenie.

Reply
Jak říkám PlayBe je ve vývoji, to se časem změní. Princip webshare.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)